תמיכה בהריון

טיפולים בפריסה ארצית: חיפה, בנימינה, חדרה, נתניה, תל אביב, רמת השרון, רמת אביב, ירושלים, השפלה

במהלך תקופת ההיריון, כאשר עושה התינוק את מסעו המופלא ברחם, נשים עוברות תהליך התפתחות מדהים המעלה תכנים ורגשות מאוד משמעותיים. תהליך זה קשור ישירות בגדילתו של העובר, בשינויי הזהות לקראת ההורות המתקרבת/המתרחבת, בנסיבות ההתעברות, במהלך ההיריון ובשלב בו הוא נמצא (לפי טרימסטרים).

עם מה מתמודדות נשים בהריון ולאחר הלידה?
ההיריון והתקופה הראשונה לאחר הלידה מציפים בנו רגשות מין העבר, מהקשר עם אימא, מהילדות, ולעתים אף מעלים קונפליקטים בתוך הקשר הזוגי. לעתים העיסוק בתכנים אינו מודע, ואז תחושת הרווחה האישית עלולה להתדרדר, וההיריון והתקופה לאחר הלידה עלולים להיות מלווים בחרדה ודיכאון.

שיחת טלפון חינם למנהלת המכון, להתאמת מטפל/ת מתאימים, ולמענה מהיר:

למי מומלץ לפנות לטיפול?
אישה בתקופת ההריון ולאחר הלידה יכולה לפנות לטיפול, על מנת לקבל ליווי ותמיכה בהתמודדויות החדשות, בסדר היום החדש, בגיוס משאבים ומערכות תמיכה, במציאת כוחות ואיזון מחודש, בשאלות שעולות סביב ההורות, ובהתמודדות עם רגשות מציפים.
לעתים נשים חשות לאורך זמן כי שמחת החיים שלהן נפגעה, והן מוצפות בחרדות, גם הן יכולות לפנות לטיפול. נשים בתקופות אלו יוכלו לשפר את איכות החיים שלהן, לבנות ביטחון בסגנון ההורות שלהן, ילמדו הקשבה לעצמן ויזהו את הכוחות שטמונים בהן.
בני זוג בתקופות אלו יוכלו לפנות לטיפול זוגי, שמטרותו תהיה התארגנות סביב הלידה המתקרבת או לאחר הלידה, מציאת איזון מחדש לאחר הלידה, ועיבוד תכנים וקונפליקטים העולים כתוצאה מאתגרים ישנים וחדשים כאחד.

שיחת טלפון חינם למנהלת המכון, להתאמת מטפל/ת מתאימים, ולמענה מהיר:077-6706370

Call Now Button

איך זה עובד אצלנו?

מתקשרים לשיחת חינם להפניה ומציאת מטפל מתאים

דילוג לתוכן