התמודדות עם פיטורים

טיפולים בפריסה ארצית: חיפה, בנימינה, חדרה, נתניה, תל אביב, רמת השרון, רמת אביב, ירושלים, השפלה

עבור גברים ונשים התמודדות עם פיטורין היא חוויה קשה, לעתים טראומתית, זוהי עת של משבר, מתח ודחק. אבטלה יוצרת מציאות שונה, יציאה מהשגרה הידועה, ומעוררת חוסר וודאות לגבי העתיד. בין אם המובטל הוא מפרנס עיקרי או לא, המשבר מראה אותותיו, ועלול להשפיע על רבדים שונים בחיים. כמו כן אבטלה יכולה לנבוע משינוי קריירה באמצע החיים, תקופה המעוררת קשיים, תקווה וייאוש.

התמודדות רגשית לאחר פיטורין ושינוי קריירה באמצע החיים?
אדם שמתמודד עם פיטורין עלול לחוש הצפה רגשית, חרדה, דיכאון, חוסר אונים, וייאוש. אובדן עבודה ואבטלה עלולים להביא לאובדן הביטחון העצמי, לפגיעה בבריאות הנפשית, והפיזית, וכמובן לפגיעה במצב הכלכלי, במעמד המשפחתי ושינוי בסטאטוס. מאידך, שעת משבר זו יכולה להיות הזדמנות, לצמיחה לשינוי מבורך, לזמן איכות יותר עם המשפחה, ולחישוב מסלול מחדש.

שיחת טלפון חינם למנהלת המכון, להתאמת מטפל/ת מתאימים, ולמענה מהיר:

מהי מטרת הטיפול בתקופת האבטלה ו/או שינוי הקריירה?
בתקופת זו ניתן לפנות לקבל תמיכה ועזרה בגיוס משאבים פנימיים וחיצוניים להתמודדות עם האתגרים שבדרך, מציאת כוחות לחיפוש עבודה, ותמיכה בהתמודדות הריגשית העוצמתית עקב השינוי הגדול. התהליך הטיפולי יכול לעסוק בעיקר בכאן ועכשיו, ולתת מענה לצרכים היום יומיים שעולים באותה תקופה. הטיפול יכול לשלב כלים מ-CBT (טיפול התנהגותי קוגניטיבי), עם משימות, השגת יעדים, דרכי פעולה, ושינוי חשיבה שלילית.

שיחת טלפון חינם למנהלת המכון, להתאמת מטפל/ת מתאימים, ולמענה מהיר: 077-6706370

Call Now Button

איך זה עובד אצלנו?

מתקשרים לשיחת חינם להפניה ומציאת מטפל מתאים

דילוג לתוכן