הכח שבפנים – קבוצת תמיכה וטיפול למתגרשים/גרושים

טיפולים בפריסה ארצית: חיפה, בנימינה, חדרה, נתניה, תל אביב, רמת השרון, רמת אביב, ירושלים, השפלה

תקופת הגירושין היא תקופה מטלטלת ומורכבת, המרעידה את הסיפים ויוצרת כאב, בלבול, וייאוש. הגירושין מעמתים אותנו עם אירועים ורגשות שלא חווינו מעולם. התהליך מלווה בתחושת בדידות עמוקה, יוצר משבר זהות, בתוכנו ובקרב ילדינו. הגירושין גם יוצרים הזדמנות לצמיחה אישית ומשפחתית.

לכן אני מזמינה אתכם להצטרך לקבוצה אינטימית של עד 10 משתתפים, לקבוצת תמיכה בטקסט, באוירה נעימה ולא שיפוטית, בליווי מקצועי. לתמיכה, שחרור של רגשות, ניהול משבר הגירושין, מציאת דרכי התמודדות, הבנה עמוקה של התהליך ועיבוד הפרידה מבן הזוג.

מטרת הקבוצה: שיפור איכות החיים אחרי הגירושין, בשורה לילדים אודות הגירושין ועיבוד החוויה שלהם בזמן התהליך, שיפור התקשורת עם הגרוש, הפחתת הנזקים הרגשיים לבני הבית, מציאת כוחות ומערכות תמיכה, קבלת אסטרטגיות ודרכי התמודדות טובות יותר עם האתגרים הרבים שהגירושין מביאים לפתח ביתנו, מציאת זהות חדשה, ויצירת משפחה חדשה, ולא משפחה מפורקת.

למי מיועדת הקבוצה? מתגרשים בעיצומו של התהליך או לאחריו, כל אדם שעובר תהליך גירושין ומרגיש צורך לחשוב ביחד, לחוות ביחד ובעיקר לא להישאר לבד!

היכן תתקיים הקבוצה? המפגשים מנוהלים בקבוצת טקסט באפליקציה חדישה וייחודית המאפשרת תמיכה מכל מקום בארץ וגישה ממחשב או מפלאפון. כך שכל אדם, באשר הוא, היכן שהוא נמצא יוכל לקבל את התמיכה המקצועית והקבוצתית על מנת לשפר את איכות החיים באחת התקופות הקשות ביותר בחיים. ביחד, לא לבד!

מנחה: שירלי סלע-וינטר, עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית, טיפול זוגי משפחתי, טיפול פסיכואנליטי זוגי, בעלת ניסיון רב בתחום הגירושין.

7chairs.org/group/emotionaldivorce

צרו קשר לפרטים נוספים

banner-divorce