ליאת הררי-אדה

השכלה: בעלת MA בעבודה סוציאלית (התמחות בעבודה עם טראומה), בוגרת לימודיי פסיכותרפיה אינטגרטיבית (פסיכותרפיה מזרח-מערב). בוגרת לימודי הנחיית קבוצות, בוגרת לימודיי טיפול בשיטת גרינברג (טיפול המשלב גוף-נפש). מתרגלת מדיטציה ומיינדפולנס.

כתובת הקליניקה: המלאכה 6 אזור התעשייה בנימינה.

ניסיון תעסוקתי: בעבודתי במסגרות שונות של בריאות הנפש, התמכרויות ותחלואה כפולה ליוויתי אנשים הסובלים מפוסט טראומה, התמכרויות, מצבי משבר ואובדן, ליוויתי נשים ונערות סביב מצבי חיים מורכבים וההתמודדויות הייחודיות לנשים. בנוסף, היום אני מלווה תהליכים עם בני נוער, צעירים והוריהם בעמותת אלסם ועובדת עם טכניקות רב גווניות המותאמות לטיפול בנערים.

אני מתרגלת מדיטציה ומיינדפולנס ושואבת השראה מהדרך הבודהיסטית, ומציעה להביאם למפגש הטיפולי מתוך הבנה כי זהו עולם המעורר את הסקרנות, ההקשבה העמוקה, השותפות והחמלה בין אנשים.

אני עובדת עם אנשים מתוך שותפות ואמונה בקשר הנרקם בתוך טיפול, מקשיבה, משוחחת, משתפת את הגוף ומסתכלת על האדם כגופנפש אחד.

בני אדם באשר הם – שותפים למקורות הסבל ולמקורות הריפוי. ואני מאמינה כי כולנו דומים ברצון להכרה, להקשבה, להבנה ובצורך בחופש פנימי ופריצת הדפוסים המוכרים לטובת הכרת מרחבים חדשים בתוכינו.

אני מאמין: כמטפלת אני מסתמכת על הלימודים והעמקה התאורטית בתחום הפסיכולוגיה והטיפול, על ניסיון רב שנים בעבודה וטיפול במגוון של אוכלוסיות, על עצמי וגופי הנוכחים בתוך המפגש, ועל תירגול המפגיש אותי עם קשיים המלווים אותנו כבני אדם.

אתה יכול להרגיש טוב יותר - ביחד לא לבד

מטפלים מוסמכים, מקצועיים, במחיר אפשרי

Call Now Button

איך זה עובד אצלנו?

מתקשרים לשיחת חינם להפניה ומציאת מטפל מתאים

דילוג לתוכן