המלצות

"במכון לנפש הצטרפתי לקבוצת תמיכה של אנשים שסובלים כמוני מדיכאון וחרדה, בפעם הראשונה לא הרגשתי לבד, הרגשתי שיש עוד כמוני, שמתמודדים בקושי רב עם אתגרי החיים. בעזרת המטפל של מכון לנפש הרגשתי מוחזק, ומחוזק, הבנתי מה הם הטריגרים למצב שלי, ולמדתי להגיב אחרת במצבים שונים".
ג.ש.

"מודה למכון לנפש על הליווי בשעת משבר גירושין שהיה כלכך קשה, בריבים עם הגרוש ובשאלות האינסופיות של הילדים. הרגשתי שיש מקום לפרוק את המתח, הכאב והכעסים. תודה"
ת.א.

"אין לי מילים להודות למכון לנפש ולמטפלת, על הדאגה הנתינה, המפגש האנושי ובגובה עיניים. על הקשר המיוחד הטיפולי שנרקם בינינו ועל המקום היחיד בו יכולתי להיות אני".
ש.י.

"העובדה שמנהלת המכון היא אשת מקצוע הפכה את כל החוויה לממש חיובית. נתקלתי ביחס כלכך אנושי, כבר בשיחה הראשונה שלי למכון. בשיחה מקדימה מנהלת המכון שירלי סלע וינטר כיוונה אותי למטפלת שמתאימה לי בדיוק וגם הבנתי מהו הנושא העיקרי שבו אני רוצה לטפל! מכון לנפש מביא משהו חדשני אישי ואחר".
ש.ת.

"הגענו למכון לנפש כזוג במשבר, לא דיברנו, רק כעסנו, היינו רחוקים ולא מצאנו מילים לדבר על הרגשות שלנו. אחרי תקופה של 7 חודשים יצאנו מחוזקים לעוד תקופה. בטוחים שנחזור אליכם במשבר הבא, לא מפחדים ולא מאיימים בגירושין כי באמת הבנו שלא שוברים את הכלים, ובטח ובטח לא מוותרים על אהבה כמו שלנו".
ר.ג.

"תודה למכון לנפש שהפנה אותי למטפלת כלכך טובה, ומיטיבה, ששיפרה את התפיסה שלי לגבי טיפול, ונתנה לי כתובת בעתיד להתמודדויות נוספות. אני הגעתי בגלל חרדה חברתית, ובעזרת מטפלת שמומחיותה היא CBT, התגברתי על פחדיי, העזתי יותר מתמיד לבוא במגע עם קהל, עם אנשים, הגדלתי את מאגר החברים שלי ויצאתי מהבדידות התהומית והקיומית שחוויתי, תודה מקרב לב על התהליך שעברתי במכון לנפש, תהליך משנה חיים".
י.ל.

"ממליצה לכם מכל הלב, תחפשו תמיכה, תפנו למכון לנפש ותקבלו איש מקצוע מין המעלה הראשונה שיוכל לסייע לכם במשבר שלכם. אל תפחדו ובעיקר תשתפו. אני העזתי לעשות זאת, ובעזרת מכון לנפש אני במקום אחרי לגמרי…."
ר.א.